Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Порошенко в ефірі Sky News: Маріуполь – це унікальна історія героїзму українців, це доказ, що путін хоче знищити нашу державу

«Путін хоче стерти нас з мапи світу. А ми, країна з тисячорічною історією, хочемо бути в Європі, повернутися до європейської сімʼї».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко в ефірі Sky News: Маріуполь – це унікальна історія героїзму українців, це доказ, що путін хоче знищити нашу державу

Петро Порошенко в ефірі телеканалу Sky News зазначив, що українці у Маріуполі демонструють унікальний приклад героїзму. Він також наголосив, що дії російських окупаційних військ у Маріуполі демонструють справжні наміри Кремля по відношенню до всієї України

«За нинішніх умов наші військові демонструють унікальний приклад героїзму. У всій всесвітній історії військових дій ви навряд чи знайдете такий саме приклад. Без боєприпасів, без продовольства, без води, протягом 58 днів вони протистоять російським військам та захищають українців», – говорить Порошенко. 

«За цих обставин я думаю, що Маріуполь є саме тим прикладом, який демонструє, що саме прагне Путін зробити з усією Україною. Це і є картина «русского міра», – наголошує п’ятий Президент. 

Порошенко зауважив: Україна ніколи не здасться.

Порошенко зауважив: Україна ніколи не здасться. «Всі мої молитви сьогодні спрямовані на життя українських військових, включно з Маріуполем. Молюся також за життя українських цивільних осіб», – говорить Порошенко. 

 

 «Хотів би підкреслити, що приклади Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Охтирки, Маріуполя, Чернігова – все це є свідченням того, як росія вбиває українських жінок, українських дітей. Вони атакують з танків та гелікоптерів автобуси, де чітко значиться знак «Діти». І вбивають наших дітей і жінок в цих автобусах. Але не тому, що звідти походить якась загроза для російських військ, а тому що вони просто є українцями», – констатує Петро Порошенко. 

«Тому, я думаю, з росіянами буде дуже складно домягти якоїсь домовленості. І причина дуже проста: путін хоче всіх нас тут вбити, а ми просто хочемо жити. Путін хоче стерти нас з мапи світу. А ми, країна з тисячорічною історією, хочемо бути в Європі, повернутися до європейської сімʼї. І звісно ж ми пишаємося тим, що весь світ сьогодні з нами на цьому шляху», – резюмує Порошенко.

Telegram Channel