Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Міст у Курській області рф втомився остаточно та надовго: з'явились фото, а рашисти вже шукають диверсантів

Впав не самостійно.

Фото: Defense Ekspress.

Міст у Курській області рф втомився остаточно та надовго: з'явились фото, а рашисти вже шукають диверсантів

Тепер ціла зграя рашиських фахівців-слідчих буде розбиратися з цією халепою.

У рф заявили, що залізничний міст, який «обвалився» у Курській області на залізничній лінії - Сосновний Бір - Суджа впав не самостійно. Про це  повідомляє Defense Ekspress.

Цілий губернатор регіону Роман Старовойт особисто їздив подивитися на місце подій для того, щоб потім прокоментувати подію на відео. Та заявити, що нібито міст підірвали у ході диверсії й тепер ціла зграя рашиських фахівців-слідчих буде розбиратися з цією халепою.

Водночас можливо зробити обережне припущення, що цей міст «втомився» через те, що по ньому йшли ешелони для постачання військ на Ізюмському напрямку. 

Також після його візиту у мережу потрапили фото зі знищеним мостом, які дають можливість оцінити масштабність руйнувань.Судячи з цих фото, міст «втомився» абсолютно професійно, по серйозному та на довго.

Проліт повністю знищено, тому швидко його полагодити не вийде. Водночас можливо зробити обережне припущення, що цей міст «втомився» через те, що по ньому йшли ешелони для постачання військ на Ізюмському напрямку. 

Читайте також: У Києво-Печерській лаврі назріває переворот. А ось у Почаївській...

Telegram Channel