Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Зеленський вручив орден «Золота Зірка» дружині загиблого Героя з Волині

Дружина полеглого Захисника з рук Президента отримала найвищу державну нагороду.

Фото: Волинський обласний терцентр комплектування та соцпідтримкиу фейсбуці.

Зеленський вручив орден «Золота Зірка» дружині загиблого Героя з Волині

29 квітня в Білому залі Героїв України Маріїнського палацу Президент України Володимир Зеленський урочисто вручив ордени «Золота Зірка» військовослужбовцям Збройних сил України, яким надано звання Героя України, та членам родин військових, удостоєних цього звання посмертно

Серед присутніх була і дружина загиблого героя-танкіста 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа майстра-сержанта Олександра Цюпака з Устилузької громади, повідомили у Волинському обласному тер центрі комплектування та соцпідтримки у фейсбуці. 

Дружина полеглого Захисника з рук Президента отримала найвищу державну нагороду.

 

 Майстер-сержант Олександр Цюпак – кадровий військовослужбовець, який з квітня 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України в складі 51-ї окремої механізованої бригади. В подальші роки, вже в складі 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа боронив українську землю в ході проведення Операції об’єднаних сил.

 

 

 11 березня 2022 року майстер-сержант Олександр Цюпак відзначився у бою в населеному пункті Наливайківка Київської області. Танковий екіпаж під його керівництвом знищив кілька одиниць броньованої техніки ворога, а під час активних наступальних дій у напрямку Макарова відбивав атаку противника. Олександр Цюпак загинув унаслідок шквального артилерійського обстрілу.

Указом Президента України №264/2022 від 20 квітня 2022 року, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі майстер-сержанту Цюпаку Олександру Сергійовичу присвоєне звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка», посмертно.

Поховали Олександра Цюпака 15-го березня у селі Залужжя Володимир-Волинського району.

Telegram Channel