Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
З Бреста у бік Волині ворог перекидає техніку

В наш бік рухається приблизно 30 одиниць теніки.

Фото Обозреватель.

З Бреста у бік Волині ворог перекидає техніку

Вранці 4 травня військова техніка Білорусі виїхала у бік литовського та українського кордону. Одночасно з цим в Міністерстві оборони РБ завили про початок «раптової перевірки» сил реагування

Докази пересування техніки опублікував Belarusian Hajun project у Twitter, пише Обозреватель. Там зазначили, що о 6:00 колона з 30 одиниць військової техніки білоруських Збройних сил рухалася з Мінська у бік Ошмянського району / литовського кордону трасою М7.

На відео показані бронетранспортери БТР-82А та бронетранспортери командної машини БТР-80К.

До складу колони входило близько 25-30 одиниць техніки, серед них і ракетні установки 5П85 і РЛС підсвічування цілі 5Н63 із центром бойового управління.

Близько 08:30 дивізіон ракетного комплексу С-300 ПС ЗС Білорусі рухався з Бреста у бік Мокран / українського кордону трасою Р-17. (Мокрани розташовані навпроти українського населеного пункту Доманове на Волині – РЕД.) До складу колони входило близько 25-30 одиниць техніки, серед них і ракетні установки 5П85 і РЛС підсвічування цілі 5Н63 із центром бойового управління.

У Міноборони Білорусі заявили, що проводять «раптову перевірку» та відпрацьовують приведення в боєздатність, марші та виконання завдань армії. У заяві сказано, що військові діятимуть на незнайомих ділянках в умовах обстановки, що швидко змінюється. Вони заявили, що перевірка не несе загрози сусіднім країнам.

Як повідомлялось, Росія розмістила свої літаки та ракетні комплекси на території Білорусі за 130-170 кілометрів від кордону з Україною. Не можна виключати завдання противником ударів по цивільній інфраструктурі Волинського і Поліського напрямів з боку РБ.

Telegram Channel