Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У росії підготували наказ для обходу санкцій, – Єрмак

кремль ігноруватиме заборони третіх країн

Фото УНІАН.

У росії підготували наказ для обходу санкцій, – Єрмак

Росіяни планують ігнорувати заборону правовласників на експорт до країни товарів, що йдуть на продаж на ринку іншої держави

Росія планує обходити санкції через треті країни. Для цього міністерство промисловості та торгівлі країни-окупанта підготувало наказ.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Таким рішенням росія хоче відкрити шлях до обходу обмежень, а також до наповнення ринку товарами компаній, які пішли з росії, через інші країни.

«Є наказ міністерства промисловості та торгівлі рф, який направлений на ігнорування заборони правовласників на експорт до країни товарів, що йдуть на продаж на ринку іншої держави. Якщо пояснити простими словами – якщо автомобілі Tesla з лого компанії були направлені на продаж в умовному Казахстані, то на росії їх реалізація вважається порушенням прав правовласника», – заявив Єрмак.

За його даними, цей документ фактично дозволить ввіз товарів, які розраховані на продаж на іншому ринку, без згоди правовласника. Тобто, кремль просто ігноруватиме заборони третіх країн. 

«Таким рішенням росія хоче відкрити шлях до обходу обмежень, а також до наповнення ринку товарами компаній, які пішли з росії, через інші країни. Ми будемо пропонувати нашим союзникам блокувати цей кейс за допомогою інструменту санкцій», - додав Єрмак.

Останні новини війни: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel