Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Поки кривавий диктатор читає промови на «красній площі», російських строковиків відправляють вмирати в Україні

Окупаційну армію поповнюють строковиками.

Фото АрміяІнформ.

Поки кривавий диктатор читає промови на «красній площі», російських строковиків відправляють вмирати в Україні

Попри запевнення керівництва кремля про недопущення участі строковиків у так званій «спеціальній операції», вони продовжують поповнювати ряди російських окупаційних військ на території України

Про це повідомляє ГУР.

= Саме строковики гинуть першими під час бойових дій. До неминучої загибелі чи каліцтва призводять їхня погана навченість, застаріле озброєння та оснащення. Ще однією з причин високої смертності військовослужбовців строкової служби армії країни-окупанта є їх залучення до дій у першому ешелоні військ, брати участь в яких відмовляються більш досвідчені контрактники.

Російське командування не здатне забезпечити повноцінне комплектування бойових підрозділів.

= Направлення строковиків у зону бойових дій є черговим доказом ставлення влади до своїх громадян та кадрового голоду в армії агресора. Попри приховану мобілізацію на території росії та примусову мобілізацію чоловіків на тимчасово непідконтрольних територіях України, російське командування не здатне забезпечити повноцінне комплектування бойових підрозділів.

= Матері російських строковиків, розуміючи невідворотність смерті їхніх дітей, звертаються зі скаргами на незаконні дії командирів до уповноваженої з прав людини у рф Тетяни Москалькової, але у відповідь отримують чергову брехню та відписки.

= Поки боротьба в середині рф за життя молодих росіян не стане масовою, вони й надалі продовжуватимуть безславно вмирати, виконуючи накази кремлівського диктатора.

Telegram Channel