Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
В Україні ліквідували до 10 російських генералів

Розвідка США вважає, що українські військові перебувають в кращій позиції, ніж російські.

Фото: UkrainianLandForces.

В Україні ліквідували до 10 російських генералів

росіяни у війні проти України зазнають великих втрат не лише особового складу та бойової техніки. Під великим ударом опинилося і командування російської армії

Воїни ЗСУ нищать не лише рядових російських окупантів, а й офіцерів і навіть найвище командування ворога. За оцінками американської розвідки, під час бойових дій в Україні загинули від восьми до десяти генералів російської армії.

Про це заявив директор Розвідувального управління Пентагону Скотт Беррієр на слуханнях Комітету Сенату США зі збройних сил заявив .

На думку Беррієра, той факт, що у війні в Україні гине багато російських генералів, означає, що вони змушені виїжджати на передову для забезпечення виконання їхніх наказів.

Ситуація нагадує глухий кут: «росіяни не перемагають і українці не перемагають».

Оцінюючи перспективу війни, директор Розвідувального управління Пентагону заявив, що ситуація нагадує глухий кут: «росіяни не перемагають і українці не перемагають». Водночас він вважає, що Україна перебуває в кращій позиції.

«На мою думку, в українців правильна ситуація, що стосується рішучості й того, як вони підходять до оборони нації. Не певен, що російські солдати з далеких російських військових округів справді це розуміють», — зазначив Беррієр.

Читайте також останні новини війни:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Джерело: Главком.
Telegram Channel