Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
На Волині за два дні з московської церкви до ПЦУ перейшло 8 парафій

Уже незабаром всі церкви будуть українські! Інакше бути не може!

Фото: Волинська єпархія Православної Церкви України.

На Волині за два дні з московської церкви до ПЦУ перейшло 8 парафій

Представники парафій УПЦ (Московського патріархату) звернулися до митрополита Луцького і Волинського Михаїла з проханням зміни юрисдикції

9-го та 11 травня до складу єпархії ввійшли такі парафії: Святої Тройці с. Городище, Покрови Пресвятої Богородиці с. Пальче, Успіння Пресвятої Богородиці с. Баїв, Покрови Пресвятої Богородиці с. Озеро, Преображення Господнього с. Вічині, Архістратига Михаїла с. Щурин Луцького районного деканату, Покрови Пресвятої Богородиці сіл Городині та Романів Рожищанського деканату, Архістратига Михаїла с. Павлівка Володимир-Волинського р-ну, повідомили в пресслужбі Волинської єпархії ПЦУ.

Віряни провели збори, на яких згідно з законодавством переважна більшість ухвалила рішення про возз’єднання з Православною церквою України.

Віряни провели збори, на яких згідно з законодавством переважна більшість ухвалила рішення про возз’єднання з Православною церквою України. На жаль, настоятелі зазначених громад не підтримали ухвалені рішення.

До слова, на Волині вже 17 парафій возз’єдналися з ПЦУ після початку повномасштабної війни росії проти України і 98 – після одержання Томосу про визнання автокефалії нашої церкви. 

Читайте також: Як прихожани старовинної церкви на Волині ухвалювали рішення приєднатися до ПЦУ (Відео) 

Telegram Channel