Курси НБУ $ 29.25 € 30.78
Австрійський священник привіз до Луцька цілий бус допомоги, зібраної парафіянами його церкви

Усі об’єднались задля вашо перемогИ, – сказав волонтер.

Фото: Volodymyr Maksymchuk.

Австрійський священник привіз до Луцька цілий бус допомоги, зібраної парафіянами його церкви

З австрійського міста Туль до Луцька приїхав волонтер та священик Кшиштоф Ковальський, який вже вдруге привіз гуманітарну допомогу, зібрану парафіянами його церкви

Іноземний волонтер привіз до Луцька продукти харчування, ліки та засоби особистої гігієни.

За його словами, з початком війни мешканці його міста дуже охоче допомагають українцям.

«Зараз усі об’єднались задля вашої перемоги. Ви боретесь не лише за свою країну та за свободу, а також за мир та спокій в усій Європі. В Луцьку немає бойових дій, тут не відчувається, що у вашій країні йде війна. Але ми знаємо, що є інші міста, які дуже сильно постраждали від окупації. Це - Маріуполь, Ірпінь, Буча. Ми переживаємо за людей, які зараз знаходяться в підвалах та бомбосховищах. Вони ризикують своїм життям і часто втрачають їх, будучи там. Тому ми підтримуємо вас та усім серцем бажаємо Україні перемоги», - зауважив Кшиштоф Ковальський.

«Ми переживаємо за людей, які зараз знаходяться в підвалах та бомбосховищах. Вони ризикують своїм життям і часто втрачають їх, будучи там. Тому ми підтримуємо вас та усім серцем бажаємо Україні перемоги»

Координатор Луцького центрального пункту допомоги Лариса Карп’як подякувала волонтеру за допомогу, яку надали австрійці. Також вона повідомила, що військовослужбовці Збройних Сил України постійно потребують станків та піни для гоління, футболок темного кольору та кольору хакі, літнього взуття та шкарпеток.

Читайте також: У червні частина українців отримає додаткову допомогу: хто може розраховувати на виплат

 
 
nullVolodymyr Maksymchuk
 

 

Telegram Channel