Курси НБУ $ 29.25 € 30.78
росіянин убив сестру за відмову брати участь у пропагандистській акції

Кремлівська пропагандистська акція на 9 травня обернулася смертю для росіянки, яка не захотіла брати у ній участь.

Фото: glavcom.ua.

росіянин убив сестру за відмову брати участь у пропагандистській акції

Застілля на 9 травня обернулося для однієї сибірської сім’ї кривавими розбірками

Житель Іркутської області РФ відсвяткував День перемоги убивством рідної сестри. Причиною злочину стала її позиція щодо пропагандистської акції «Безсмертний полк». Про це пише Главком з посиланням на видання «Тайга».

Під час святкового застілля жінка відмовилася брати участь у організованій в селі ході «Безсмертний полк» із портретом тата-ветерана. Росіянка заявила, що батько не заслужив такої шани.
 Брат, який на той момент уже був п’яним, образився на сестру, а також звинуватив її у зникненні батькової медалі та намагання відібрати собі будинок, який належав ветерану Другої світової війни.

росіянка заявила, що батько не заслужив такої шани. Брат, який на той момент уже був п’яним, образився на сестру, а також звинуватив її у зникненні батькової медалі 

Розізлившись, чоловік вирішив помститися родичці. «Те, що відбувалося надалі, він пам'ятає погано, в пам'яті залишився момент, як він стоїть над ліжком сестри, в його руці ніж, а лезо ножа повністю втоплене в грудях сестри», – зазначив суддя, який обирав підозрюваному запобіжний захід.

Сам сестроубивця заявив, що у всьому винен алкоголь.

Читайте також«Відрізали вухо, бо не хотів говорити»: окупант похвалився батьку катуванням полоненого українця

Telegram Channel