Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
ЗМІ знайшли дружину окупанта, яка хотіла «вирізати зірки на спинах» українських дітей (Відео)

Юлія Копитова - із Смоленської області.

Фото Схеми.

ЗМІ знайшли дружину окупанта, яка хотіла «вирізати зірки на спинах» українських дітей (Відео)

Вона працювала у дитячій лікарні

Журналісти програми «Схеми» (проєкт «Радіо Свобода») ідентифікували дружину російського військовослужбовця, яка, за даними Служби безпеки України, заявляла чоловікові, що готова розстрілювати дітей з України.
Запис розмови окупанта та його дружини, яка проживає у прикордонному з Україною російському місті, куди насильно евакуювали громадян України, СБУ публікувала 11 травня.

Розслідувачі зв'язалися з фігурантами прослуховування. Копитова відмовилася говорити.

На цьому записі громадянка РФ розповідає, що українські діти відмовляються святкувати День Перемоги і називають його «не своїм святом», ділиться зі своїм чоловіком ідеями щодо тортур українців, яких називає «нациками», і наголошує, як їх ненавидить. «І ти в курсі, що вони потім виростуть, так і буде? Ці «нацики» – вони підростуть і будуть такими самими. Чого Путін усіх «у Росію їдьте, їдьте»? Придурків цих... Узяли б усіх там перевбивали, та й нахер. Я б їм, навпаки, наркотики вколола, якби працювала, і дивилася б їм у вічі, і сказала б: «Здихайте, мучтеся». Я б їм піськи теж різала ось так от, зірки на спинах вирізала б, і взагалі по вуху щодня б відрізала, по пальцю, щоб їм боляче так було», – говорила жінка на аудіозаписі.
На заперечення чоловіка, що йдеться про дітей, вона сказала: «Я просто ненавиджу цих українців, Вово, тепер узагалі ненавиджу. Я б навіть дітей цих розстріляла б».
За даними «Схем», розмова відбулася 29 квітня, її записали у Харківській області – на той момент там був чоловік-окупант. Жінку, яка фігурує на записі, звуть Юлія Копитова (у дівоцтві – Циганкова). Її чоловік – Володимир Копитов. Чоловіку 31 рік, жінці – 30. Обоє – уродженці Смоленської області. Копитов – із міста Ярцевого, його дружина народилася у селі Пржевальське, ідеться у розслідуванні.
Журналісти з'ясували, що це другий шлюб 30-річної Копитової. Також вони дізналися, що вона у 2019 році працювала у дитячій лікарні.
Розслідувачі зв'язалися з фігурантами прослуховування. Копитова відмовилася говорити, а її чоловік заперечував, що на записі чути голос дружини.
Також журналісти знайшли свекруху Копитової. Та сказала, що із сином не спілкується, бо з ним немає зв'язку, а коли їй дали прослухати запис СБУ, заявила: «Мій син там щось говорив? Якщо вона щось говорила, то з нею й розбирайтеся».

Telegram Channel