Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
На Волині майже триста гектарів землі, якою користувався університет, повернули державі

Ділянки повернули державі.

Фото uagit.tv.

На Волині майже триста гектарів землі, якою користувався університет, повернули державі

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Луцької окружної прокуратури в інтересах Міністерства освіти і науки України і Львівського національного аграрного університету до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та Горохівської міської ради, визнано незаконними і скасовано акти органів державної влади та припинено право комунальної власності на земельні ділянки загальною площею понад 260 га, що належать навчальному закладу на праві постійного користування та є державною власністю. 

Прокурори відстояли позицію щодо припинення права власності громади на земельні ділянки державної власності, якими користується вищий навчальний заклад.

Прокурори з'ясували, що у 2020 році під час проведення інвентаризації земель земельні ділянки державної форми власності, якими користувався університет, в порушення вимог чинного законодавства були передані у комунальну власність Горохівської територіальної громади. Змінено було і їхнє цільове призначення із земель сільськогосподарського призначення на землі запасу. 
У судах двох інстанцій прокурори відстояли позицію щодо припинення права власності громади на земельні ділянки державної власності, якими користується вищий навчальний заклад.

Читайте також: Волинянин знущався над своєю дружиною: його судитимуть.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel