Курси НБУ $ 29.25 € 30.58
Аксьонов запропонував розстріляти частину полонених українців, а решту відправити на «найчорніші та найважчі роботи»

Фото: zn.ua.

Аксьонов запропонував розстріляти частину полонених українців, а решту відправити на «найчорніші та найважчі роботи»

Також Аксьонов пообіцяв полоненим українцям знущання у кримських в'язницях

Колаборант Сергій Аксьонов, якого за окупаційної російської влади призначено керувати Автономною Республікою Крим, запропонував направити частину полонених українців на найчорніші та найважчі роботи, а решту - розстріляти. Аксьонова цитує російське інформагентство ТАСС, пише Дзеркало Тижня.

На думку державного зрадника Аксьонова, «чорна робота» – це відновлення міст Донбасу.

«Тих полонених нацистів, які не будуть розстріляні за вироком трибуналу, треба направити на найчорніші та найважчі роботи з відновлення зруйнованих ними міст Донбасу», - сказав він.

Також Аксьонов пообіцяв полоненим українцям знущання у кримських в'язницях.

«Знайдуться для них місця і в кримській колонії. Тут на них чекає «теплий» прийом, уроки російської мови та антифашизму, які вони запам'ятають на все життя», - заявив колаборант.

Аксьонов пообіцяв полоненим українцям знущання у кримських в'язницях.

Нагадаємо, на сьогодні ведеться збір доказів геноциду режиму Путіна щодо українців. Частина держав уже визнали факт геноциду, який Росія провадить в Україні.

Крім того, сьогодні вже понад 40 держав підтримали намір України притягнути РФ до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді за незаконне вторгнення на свою територію. Ймовірно, цей позов включатиме й окупацію в 2014 році частини Донбасу та Криму.

Раніше в українському Мін'юсті пояснили, хто підпадає під визначення «колаборант».

Що нам робити з тими, хто заплямував себе співпрацею з агресором та/або окупаційною владою? Читайте про це у матеріалі Геннадія Друзенка на ZN.UA - «Громадяни? Зрадники? Колаборанти…».

До речі, після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну колаборант Аксьонов вже виступав із ініціативою розробити проект закону про націоналізацію майна українських громадян у Росії. Але, судячи з того, що майже через два місяці віз і нині там, до гауляйтера Криму не прислухаються навіть у самій РФ.

Читайте також: «Чи може путін програти війну?»: політолог зі США вважає, що президент рф фізично не переживе поразку

Telegram Channel