Українські волейболістки вийшли на ЧЄ-2022

Волейбольна Україна вітає наших дівчат!

Фото пресслужби ГО ФВУ.

Господарки майданчика польки виявилися сильнішими за наших волейболісток у заключному матчі відбору на Євро-2022 — 1-3 (25:16, 13:25, 19:25, 20:25). Незважаючи на це, молодіжна збірна України U-21 все-таки змогла кваліфікуватися до основної сітки змагань за кращими показниками серед інших претендентів, які посіли другі місця у своїх групах!

Щодо поєдинку, то потрібно віддати належне вітчизняній команді, яка провела просто неперевершений стартовий сет — 25:16. Початок другого також був за жовто-блакитними, інформує прессслужба ГО ФВУ.

Переломним моментом у цій партії став тайм-аут головного тренера збірної Польщі за рахунку — 7:5. Після нього наші опонентки здійснили спурт — 0:11. Оговтатися від такого психологічного удару підопічні Юлії Якушевої не змогли. Третій та четвертий відрізки також залишилися за господарками.

Фінальний етап чемпіонату Європи-2022 пройде з 12 по 17 липня в двох італійських містах — Черіньолі та Андрії.

Додамо, що фінальний етап чемпіонату Європи-2022 пройде з 12 по 17 липня в двох італійських містах — Черіньолі та Андрії. Вісім команд будуть розділені на дві групи, склад кожної з яких стане відомо пізніше.