Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Волинські волейболістки виграли турнір і змусили латвійців заплакати

Латвійська волейбольна спільнота запропонувала його вихованкам не просто прихисток на час війни, але й створила усі умови для тренувань і навіть дозвілля.

Фото із сайту volynnews.com.

Волинські волейболістки виграли турнір і змусили латвійців заплакати

Дівоча волейбольна команда з Луцька днями вразила своїх латвійських друзів не лише спортивною майстерністю, але й патріотизмом

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

Молодіжний склад жіночої волейбольної команди супер-ліги «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з 27 березня постійно перебуває у Латвії на тренувальному зборі.

Головний тренер волейболісток Богуслав Галицький розповів, що латвійська волейбольна спільнота запропонувала його вихованкам не просто прихисток на час війни, але й створила усі умови для тренувань і навіть дозвілля.

Наші латвійські друзі усе для цього зробили: надали тренувальну базу, придбали форму, харчують, піклуються, організовують не тільки спортивні змагання, але й дозвілля дівчат.

«Я спокійний за них. Вони не тільки у безпеці, але й у гарній спортивній формі. Наші латвійські друзі усе для цього зробили: надали тренувальну базу, придбали форму, харчують, піклуються, організовують не тільки спортивні змагання, але й дозвілля дівчат. Я неймовірно їм вдячний», – зауважив наставник.

Він також додав, що волинянки днями здобули блискучу перемогу у товариському турнірі з трьома латвійськими командами у місті Єкабпілс. Після нагородження дівчата не полишили майданчик, а розгорнули національний прапор і заспівали «Українську лють» Христини Соловій: «Одного ранку, ще й на світанку земля здригнулась, і враз закипіла наша кров. Ракети з неба, колони танків, і заревів старий Дніпро». Дослухаючись до слів пісні, глядацькі трибуни аплодували стоячи та зі сльозами на очах.

Читайте також: Не забудемо, не пробачимо: у Чернівцях прощалися з волейболістом, який загинув на російсько-українській війні

Telegram Channel