Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Воював на боці «ДНР»: судили росіянина, якого затримали на Волині з вибухівкою

Громадянин росії понад 5 років проведе за ґратами.

Фото пресслужби Волинської обласної прокуратури.

Воював на боці «ДНР»: судили росіянина, якого затримали на Волині з вибухівкою

Чоловік із травня 2014 до грудня 2015 року воював у складі так званої «ДНР» на території України, перешкоджаючи відновленню кордонів нашої держави

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами галузевого відділу Волинської обласної прокуратури суд визнав громадянина російської федерації винуватим у посяганні на територіальну цілісність України в складі незаконних збройних формувань та незаконному поводженні з вибуховими пристроями (ч.2 ст. 110, ч.2 ст. 260, ч.1 ст. 263 КК України) і призначив йому покарання у виді 5 років та 3 місяців позбавлення волі. 

Росіянин незаконно потрапив на територію України й був затриманий у Луцьку з вибуховим пристроєм.

Нагадаємо, іноземець, перебуваючи під впливом російської пропаганди та сповідуючи ідеї «руського міра», із травня 2014 до грудня 2015 року воював у складі незаконних збройних формувань так званої «ДНР» на території України, перешкоджаючи відновленню конституційного ладу та кордонів нашої держави.

Крім того, вже в березні 2022 року росіянин повторно незаконно потрапив на територію України, де був затриманий у Луцьку з вибуховим пристроєм.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ у Волинській області.

Читайте також: Нацполіція розповіла про зрадників під час війни у лавах МВС.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel