Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Відомо, хто наказав обстріляти нафтобазу в Луцьку

Покарання отримає кожен негідник.

Фото ДСНС.

Відомо, хто наказав обстріляти нафтобазу в Луцьку

Влучання ракети в незахищений об'єкт цивільної інфраструктури завдало майнової шкоди на суму понад 136 мільйонів гривень

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури командиру 23-го винищувального авіаційного полку 303-ї змішаної авіаційної дивізії 11-ї армії військово-повітряних сил і протиповітряної оборони повітряно-космічних сил російської федерації заочно повідомлено про підозру у застосуванні засобів ведення війни, заборонених міжнародним правом, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, а також у відданні наказу на вчинення таких дій (ч. 2 ст. 28, ч.1 ст. 438 КК України).

Влучання ракети в незахищений об'єкт цивільної інфраструктури завдало майнової шкоди на суму понад 136 мільйонів гривень.

За даними слідства, командир полку віддав підлеглому військовослужбовцеві злочинний наказ, на виконання якого 27 березня 2022 року літак фронтової авіації збройних сил росії зі штатним озброєнням вилетів з аеродрому тимчасового базування неподалік міста Барановичі у Республіці Білорусь та, не заходячи у повітряний простір України, здійснив пуск крилатої ракети, яка влучила в нафтобазу в місті Луцьку Волинської області.

Підозрюваного буде оголошено у розшук задля його затримання та притягнення до кримінальної відповідальності.

Прокурори працюють для того, аби жоден воєнний злочинець не уникнув відповідальності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ у Волинській області.

Нагадаємо, ввечері 27 березня росія вдарила ракетами по нафтобазі в Луцьку.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel