Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Актриса із серіалу «Жіночий лікар» народила в Луцьку доньку (Фото)

Фото: Луцька міська рада.

Актриса із серіалу «Жіночий лікар» народила в Луцьку доньку (Фото)

Дівчинка з’явилася на світ в Луцькому пологовому будинку

Ангеліні Платко — 25. Вона професійна акторка, встигла відзнятися у кількох фільмах. В тому числі — на ролі медсестри у серіалі «Жіночий лікар». Втім, найважливіший епізод свого життєвого серіалу жінка відіграла у рідному Луцьку, звідки родом. Тут вона народила донечку, від якої не відходить ні на мить.

Малечу звуть Мія. Проте з’явитися на світ дівчинка могла і за кордоном. Адже на час останнього місяця вагітності сім’я перебувала у польському місті Люблін. Однак коли прийшов час народжувати — обрали Луцьк. Ангеліна каже: міський пологовий має хорошу репутацію та відгуки породіль, а ще – саме тут народжувала її сестра.

 Ангеліна каже: міський пологовий має хорошу репутацію та відгуки породіль, а ще – саме тут народжувала її сестра.

Розбудові пологового будинку неабияк сприяє міська влада. Лише за останній час на оновлення клініки з коштів громади було виділено один мільйон гривень. Гроші пішли за закупівлю обладнання. Придбали автоматичний аналізатор метаболічного профілю та транспортний інкубатор, тож допомога породіллям стала ще якіснішою.

Цікаво, що з часу російської агресії місцеві спеціалісти надали допомогу майже трьом сотням породіль, 25 з яких були вимушено переміщеними особами. В цілому ж від початку року у стінах Луцького пологового народилося 460 дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telegram Channel