Курси НБУ $ 29.25 € 30.78
В Україні з 1 вересня відновиться навчальний процес: назвали умову

Будемо надіятися, що школи зможуть працювати.

Фото: УНН.

В Україні з 1 вересня відновиться навчальний процес: назвали умову

В Україні школярі поновлять навчання з 1 вересня. Проте вони зможуть піти лише до тих навчальних закладів, будівлі яких обладнано укриттям на випадок обстрілу

Про це заявив заступник міністра освіти Андрій Вітренко у прямому ефірі всеукраїнського телемарафону, передає УНН.

«Ми робимо все, щоб відновити процес навчання. У багатьох регіонах України навчання відновлено з 14 березня (дистанційне або змішане). Ми опрацьовуємо механізми, за яких 1 вересня розпочнеться офлайн-навчання в школах. Все залежить від безпекової ситуації в країні», - каже він.

Проводиться аудит шкіл на предмет того, чи є у них бомбосховища, щоб забезпечити безпеку дітей та педагогічних працівників.

Вітренко зазначив, що наразі проводиться аудит шкіл на предмет того, чи є у них бомбосховища, щоб забезпечити безпеку дітей та педагогічних працівників.

«За нашими планами, відкриються ті школи, які зможуть бути забезпечені бомбосховищами. Такі школи в Україні існують», - підкреслив заступник.

За його словами, в Україні велика кількість зруйнованих закладів освіти. На сьогоднішній день більше 1600 закладів постраждали від дій окупантів та більше 100 зруйновано вщент.

Читайте також: Три місяці з початку війни: ЄС та 11 країн виступили зі спільною заявою.

Telegram Channel