Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
Волейбол: жіноча збірна України розпочала Золоту Євролігу з поразки

У зв'язку з російською агресією та розв'язаною з нашою країною війною, українки всі чотири матчі у групі проведуть на виїзді.

Фото ЄКВ.

Підопічні Івана Петкова були дуже близькими до перемоги, але програли Румунії 2:3

Сьогодні розпочалися ігри групового етапу «Золотої Євроліги» з волейболу 2022 серед жінок. Збірна України виступає у групі C, де її суперницями є команди Румунії та Угорщини. Щоб вийти до «Фіналу чотирьох», тут треба займати перше місце, передає Спорт.юа.

У зв'язку з російською агресією та розв'язаною з нашою країною війною, українки всі чотири матчі у групі проведуть на виїзді. В стартовому поєдинку у вівторок вони зустрічалися в румунському місті Александрія з місцевими волейболістками.

В першій партії краще виглядали господарки майданчика. Після рахунку 10:9, вони набрали п'ять очок поспіль і пішли далеко вперед 15:9. Далі їхня перевага зросла до дев'яти очок 22:13, а завершилася партія з рахунком 25:15 на користь збірної Румунії.

У трихвилинній перерві Іван Пєтков знайшов потрібні слова для своїх підопічних і на другий сет наша команда вийшла зовсім з іншим настроєм. Майже всю партію українки були попереду. Тому цілком логічно, що саме вони досягли успіху 22:25.

І в третьому сеті гості виглядали краще за своїх суперниць. Після рахунку 11:11 наші гравці стали нарощувати свою перевагу – 12:15, 16:20, перемігши 19:25.

В четвертій партії збірна України знову довгий час лідирувала у рахунку, маючи солідний запас очок 6:15, 10:16, 11:18. Але, мабуть, команда дуже рано повірила у перемогу, дозволивши опоненткам наздогнати себе 20:20. Більше того, наприкінці сета вже румунські волейболістки грали на підйомі та виграли 25:21.

Тож питання про переможця матчу тепер вирішувалося на тай-брейку. І тут наша команда мала невелику перевагу, ведучи 5:8. Але після зміни сторін румунки зрівняли рахунок 8:8. Рівновага у грі зберігалася недовго 11:11. А потім місцева команда взяла три очки поспіль, виграла у партії 15:12 та в матчі 3:2.

Склад збірної України був таким: Олександра Міленко (набрала 24 очки), Каріна Денісова (8), Світлана Дорсман (11), Дар'я Великокінь (3), Олександра Биценко (8), Марина Мазенко (0), Крістіна Нємцева, Вікторія Даньчак ( обидві – ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Ганна Харчинська (13), Євгенія Хобер (1), Анастасія Маєвська (6), Юлія Бойко (0), Олена Рудик (0).

Золота Євроліга з волейболу. Жінки
Група С. 24 травня. Александрія (Румунія)
Румунія – Україна
3:2 (25:15, 22:25, 19:25, 25:21, 15:12)

Вже у середу, 25 травня, команди зустрінуться знову в Александрії. Цього разу номінальними господарями майданчика будуть українські волейболістки.