Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Коли закінчиться війна в Україні: прогнози астрологів

Астрологи вважають, що війна триватиме ще мінімум рік.

Фото Обозреватель.

Коли закінчиться війна в Україні: прогнози астрологів

Війна в Україні затягнеться, попереду – важкі бої та переговори. До такої думки схиляються астрологи, хоча вони визнають, що все ще може змінитися

За словами Дмитра Урануса, для України кінець травня та червень 2022 року виявляться досить важкими з військової точки зору, не вистачатиме озброєння та боєприпасів. У цей період країна може втратити нові території, але вже у липні ситуація почне змінюватися на користь ЗСУ, пише Обозреватель.

Остаточний перелом у військових діях очікується у серпні. Україна до листопада може визволити Донбас від російських окупантів.

Якщо Київ погодиться на мирні переговори, які запросить РФ, то війна повториться через 9-10 років, і вона може завершитися знищенням України.

У листопаді-грудні – повернути під контроль Херсонську область та розпочати підготовку до звільнення Криму взимку 2022-2023 років. Однак, якщо Київ погодиться на мирні переговори, які запросить РФ, то війна повториться через 9-10 років, і вона може завершитися знищенням України.

Анжела Перл зазначає, що бойові дії триватимуть до кінця року, а документ, який ознаменує собою капітуляцію Росії у війні, буде підписаний у травні 2023 року.

«ЗСУ виганятимуть ворога з території України в червні. Або вороги почнуть зупинятися. Так, будуть втрати, буде складно. Будуть серйозні бої. Але ворога виганятимуть», – зазначила вона.

За словами астролога, новий виток ескалації можливий під Новий рік. Перл підкреслила, що Донбас Україна може повернути військовим шляхом, а Крим – шляхом переговорів, буде укладено угоду.

Telegram Channel