Курси НБУ $ 29.25 € 30.58
Чи варто українцям очікувати зростання цін на опалення та газ

РНБО спростовує фейки про те, що в Україні зростуть ціни на газ.

Фото ua-energy.org.

Чи варто українцям очікувати зростання цін на опалення та газ

Центр протидії дезінформації при РНБО спростовує фейки російських пропагандистів про те, що начебто в Україні зростуть ціни на опалення та газ

В РНБО наголосили, що це маніпуляції російської пропаганди, та закликали українців не вірити у фейки кремлівської «машини».

Про це повідомляє пресслужба ЦПД РНБО.

«Нафтогаз України» утримує ціну на газ у межах річного тарифного плану «Фіксований». 

«10 травня 2022 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення». Він передбачає запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та супутні послуги», - пояснили українцям.

Щодо цін на газопостачання, як зазначили в РНБО, «Нафтогаз України» утримує ціну на газ у межах річного тарифного плану «Фіксований». Таке рішення було ухвалене через воєнний стан.

«Ціна на газ становить 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (постачання). Договори між 2,2 млн українських домогосподарств і компанією будуть автоматично продовжені», - запевнили українських споживачів. 

Читайте також: До 34 градусів тепла: народний синоптик розповів, коли в Україну прийде справжня спека.

Telegram Channel