Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Британська розвідка: Володимир Путін може бути вже мертвий

Вигляд в диктатора справді не дуже.

Волинь-нова

Британська розвідка: Володимир Путін може бути вже мертвий

Замість нього Кремль використовує двійника

Про це пише британський таблоїд Mirror, посилаючись на джерела у розвідувальній службі МІ6.  Інформатори видання не виключають, що найближче оточення Володимира Путіна може приховувати факт смерті російського президента, щоб залишатися при владі. Для реалізації своїх планів Кремль, можливо, задіяв двійника глави рф. Він, зокрема, з'являвся на публіці у ході військового параду на Красній площі, який проходив 9 травня.
«Путін дуже хворий, і коли він помре, його смерть зберігатиметься в таємниці тижнями, якщо не місяцями. Є також імовірність, що він уже мертвий. Це неможливо знати. Вважається, що Путін використав двійників у минулому, коли був хворий, і Кремль міг робити це зараз. Путін очолює невелику групу високопосадовців, які повністю йому лояльні», – кажуть анонімні джерела у британській розвідці.

Хотілося б, щоб цей нелюд якомога швидше здох. Хоча, чесно кажучи, це навряд чи поміняє політику росії щодо України і зупинить війну. Адже вони всі там, у тій московії – путіни.

Якщо ж путін живий, то він точно серйозно хворий, стверджує інше британське видання - The Sun. «Розвідка припускає, що у російського президента серйозні проблеми зі здоров'ям, такі як рак і хвороба Паркінсона, а недавні публічні виступи спровокували нові чутки про його фізичний стан. Він став менш рухливим, а його обличчя опухло, і експерти вважають, що він приймає стероїди чи лікується від раку», - пише видання.

Крім цього, два тижні тому російський олігарх зі зв'язками в Кремлі заявив, що Путін «дуже хворий на рак крові» і переніс операцію перед початком вторгнення в Україну. Вважається, що через хворобу російського фюрера в Кремлі «наростає безлад і хаос».

А що ж каже наша, українська розвідка? Скільки ще цьому кремлівському дияволу залишилось мучити людей? Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов підтверджує, що російський «цар» має не одну, а кілька важких хвороб, одна з яких рак. «Але сподіватися на те, що Путін загине завтра, не варто. У нього, як мінімум, кілька років ще є. Подобається це нам чи ні, але це правда», - зазначив Буданов.

Що ж, шкода, бо хотілося б, щоб цей нелюд якомога швидше здох. Хоча, чесно кажучи, це навряд чи поміняє політику росії щодо України і зупинить війну. Адже вони всі там, у тій московії – путіни.

Telegram Channel