ЧС з хокею. Фінляндія у неймовірному золотому матчі обіграла Канаду

Шанси мали обидві команди, але Канаду знову підвело вилучення.

Getty Images/Global Images Ukraine.

Відбувся фінал чемпіонату світу з хокею між Фінляндією та Канадою. Цікаво, що ці дві збірні втретє поспіль борються за золото

Фінал виграла збірна Фінляндії з рахунком 4:3 в овертаймі. Про це повідомляє sport.

При цьому Канада два періоди мала перевагу і вела в рахунку 1:0, але все зламалося на старті третьої 20-хвилинки.

Кленові спершу привезли собі два безглуздих вилучення на чужій половині льоду, а потім суддя явно припустився помилки під час ще одного вилучення. Канада один раз відбилася 3 на 5, але вдруге фіни дотиснули суперника. Господарі реалізували дві більшості, а між цими подіями травму отримав основний воротар Кріс Драйджер.Метт Томкінс, який його замінив, пропустив буквально з другого кидка.

Канада кинулася відіграватись, але суперник дочекався свого шансу і оформив ще один гол – 3:1. Здавалося, що це кінець, але Кленові знову пішли на камбек! Канада забила по голу на 57-й та 58-й хвилинах (зняли воротаря) та зрівняла рахунок. Майже повторення поєдинку чвертьфіналу зі Швецією, коли канадці відігралися з 0:3. Неймовірний характер північноамериканської команди.

Finland v Canada - 2022 IIHF Ice Hockey World Championship
Finland v Canada - 2022 IIHF Ice Hockey World Championship / 2022 Eurasia Sport Images

І це овертайм 3 на 3. Шанси мали обидві команди, але Канаду знову підвело вилучення. Фол не в найкритичнішій ситуації дав фінам більшість, яку вони успішно реалізували. 4:3, Фінляндія – чемпіон!

Фінляндії вдалося підкорити велике досягнення: виграти в один рік золото Олімпіади та чемпіонату світу. З бронзою чемпіонат світу завершила збірна Чехії, яка обіграла США.