Курси НБУ $ 44.30 € 51.54
Росія боїться наступу українців – Арестович про стягування техніки у Брянській області

Олексій Арестович.

Фото: ТСН.

Росія боїться наступу українців – Арестович про стягування техніки у Брянській області

Міноборони України повідомило, що російські війська облаштовують інженерні позиції на північному кордоні. Зокрема, за 3 кілометри від межі з Сумщиною

Так вони намагаються лише «прикрити» свій державний кордон. Про це 24 каналу повідомив Олексій Арестович – радник глави Офісу Президента.

Однак наразі, за його словами, ознак підготовки до наступальних дій та створень для цього угруповань – немає.

«Вони прикривають свій кордон. Росіяни ж бояться, що «злобні укропи», як вони кажуть, підуть на російську територію і всіх захоплять»,
– зазначив Арестович.

Ба більше, очільники тамтешньої влади непокоїлись з цього приводу, тож вони запросили російські війська, що заспокоїти громадян. Цікаво те, що окупати самі ж «постаралися» зі своєю пропагандою, щоб навести паніку серед людей.

Росіяни ж бояться, що «злобні укропи», як вони кажуть, підуть на російську територію і всіх захоплять.

Разом з тим у Міноборони надалі не виключають посилення інтенсивності обстрілу позицій українських військ, а також об'єктів інфраструктури на цьому напрямку.

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на вечір 1 червня.

Реклама Google

Telegram Channel