Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
На турнірі з пляжного волейболу збирали кошти для відбудови житла спортсмена

Все буде Україна!

Фото із сайту cheline.com.ua.

На турнірі з пляжного волейболу збирали кошти для відбудови житла спортсмена

У Прилуках пройшов благодійний турнір із пляжного волейболу

4 та 5 червня на території Прилуцького міського пляжу відбувся благодійний турнір із пляжного волейболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, передає Челайн.

У змаганнях взяли участь 12 команд дівчат, 7 команд юнаків і 16 команд чоловіків.

У змаганнях взяли участь 12 команд дівчат, 7 команд юнаків і 16 команд чоловіків.

За підсумками – серед жінок І місце зайняла команда «Прогрес» у складі Панічевської Олени та Скок Вікторії; ІІ місце — команда «Скай» у складі Федоренко Владислави та Зленко Анни; ІІІ місце — команда «Живчик» у складі Шулак Аліни та Михайліченко Яни.

Серед юнаків І місце зайняла команда «Ніпель» у складі Івахненка Олександра та Рудковського Єгора; ІІ місце — команда «Ін-Янь» у складі Герасименка Святослава та Темчур Олександра; ІІІ місце — команда «Зірка» у складі Назарова Андрія та Кузьміних Даніїла.

Серед чоловіків І місце зайняла команда «Бурік» у складі Ситника Артема та Васильєва Євгена; ІІ місце — команда «Удай» у складі Тесленка Євгена та Савченка В’ячеслава; ІІІ місце — команда «Біла Льошка» у складі Бобровського Сергія та Мітченка Сергія.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, грошовими винагородами від постійних спонсорів змагань із волейболу.

Кошти, зібрані під час турніру, передані волейболісту Оніщенку Сергію на відновлення житла, зруйнованого російськими окупантами.

Читайте також: Жіноча збірна України U-21 з волейболу дізналася суперниць на Євро-2022 (Фото)

Telegram Channel