
І це в той час, коли пересічні українці стараються викраяти оча б кілька сотень на транспорт нашим захисникам!..
Радник голови Нафтогазу під час війни купив собі новий «Бентлі» за $500 000
Після резонансу службовця звільнили
Радника голови правління НАК НАфтогаз України Олега Діденка звільнено з компанії після публікації інформації про купівлю Bentley Bentayga 2022 року випуску, вартістю $500 000. Про це повідомляє Ліга з посиланням на пресслужбу компанії.
Компанія не коментує і не несе відповідальності за особисте життя працівників.
«Олега Діденка звільнено з НАК «Нафтогаз України». Компанія не коментує і не несе відповідальності за особисте життя працівників», – йдеться у повідомленні.
Напередодні народний депутат від Батьківщини Олексій Кучеренко опублікував у Facebook інформацію про купівлю Діденком дорогого автомобіля наприкінці травня. Діденко став радником голови Нафтогазу невдовзі після того, як Юрій Вітренко обійняв посаду голови правління компанії. До цього Діденко шість років очолював дочірню компанію Нафтогазу – Газ України.
За 2021 рік витрати НАК НАфтогаз України на членів правління зромли майже на 36% – з 672 млн грн до 911 млн грн, йдеться у консолідованій фінансовій звітності Нафтогазу за минулий рік.
