Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
У розвідці розповіли про навчання в Білорусі біля українського кордону

Навчання постійно продовжують.

Фото: Міноборони Білорусі.

У розвідці розповіли про навчання в Білорусі біля українського кордону

Від 7 червня Збройні Сили Білорусі розпочали чергові заняття з бойової готовності біля українського кордону, які триватимуть до 16 липня

Зокрема, Білорусь проводить масові військові тренування та навчання, основна мета яких - це «перехід із мирного на воєнний час».

Заняття проводяться також серед строковиків після чергового призову на військову службу та освоєння новим поповненням програми початкової військової підготовки.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає ТСН.

За даними ГУР, заняття проводяться також серед строковиків після чергового призову на військову службу та освоєння новим поповненням програми початкової військової підготовки. В межах вказаних зборів відпрацьовуються:

  • питання організації охорони та оборони об’єктів військової та цивільної інфраструктури,
  • виконання заходів воєнного стану,
  • а також протидія диверсійно-розвідувальним групам.

Окрім цього, в період з 22 червня до 1 липня в Гомельській області заплановано проведення мобілізаційних навчань з військовими комісаріатами. До тренувань додатково залучатимуться усі категорії військовослужбовців, підрозділи, військові частини, з'єднання, органи військового управління. Головна мета навчань та ж сама - це «перехід із мирного на воєнний час».

Також з 28 червня до 16 липня на території Жлобинського району Гомельської області заплановано проведення військових зборів з військовослужбовцями новостворених територіальних військ.

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на вечір 11 червня.

Telegram Channel