Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Окупанти зруйнували всі мости до Сєвєродонецька: Гайдай пояснив наслідки

Жах...

Фото: Луганська ОВА.

Окупанти зруйнували всі мости до Сєвєродонецька: Гайдай пояснив наслідки

Однією із найбільш напружених точок фронту залишається Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Станом на 13 червня окупанти підірвали або просто знищили всі мости, які ведуть до міста

Разом з тим комунікація з населеним пунктом залишається, Сєвєродонецьк не є повністю заблокованим. Про це розповів очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай в етері «Радіо Свобода», передає 24 канал.

Сергій Гайдай повідомив, що російські окупанти зруйнували абсолютно всі мости до Сєвєродонецька. Доїхати чи довезти щось у місто тепер, на жаль, практично неможливо. Евакуація місцевого населення внаслідок цих руйнувань також не може здійснюватись.

«Поки тривають бої, ми, в принципі, й так не могли б проводити евакуацію, адже там все прострілюється і обстрілюється як великим калібром, так і стрілецькою зброєю. Але все одно мости давали можливість хоча б підвозити гуманітарні вантажі і щось пов'язане із резервами. А зараз користуватись мостами неможливо», – пояснив Гайдай.

Стратегічно діючі мости дозволяли мати поліпшену комунікацію й завжди можна було завезти щось у місто або вивезти когось із міста. Наразі так просто зробити це неможливо.

Разом з тим очільник Луганської ОВА наголосив, що ситуація хоча й є складною, але водночас контрольованою – у Збройних Сил України на цьому відтинку фронту залишається можливість все ж госпіталізовувати поранених до шпиталів, тобто комунікація не повністю обірвана.

«Стратегічно діючі мости дозволяли мати поліпшену комунікацію й завжди можна було завезти щось у місто або вивезти когось із міста. Наразі так просто зробити це неможливо», – додав очільник Луганської ОВА.

Сергій Гайдай зауважив, що, враховуючи те, що ще досі тривають бої безпосередньо у Сєвєродонецьку, то для російської армії руйнування мостів є елементом ускладнення постачання зброї та резервів українським захисникам та захисницям. «Важко, але не неможливо», – підсумував посадовець.

До слова, очільник Луганської ОВА знову підтвердив, що більшість міста справді контролюють російські окупанти – за його оцінками, близько 70 – 80% території населеного пункту. Разом з тим Гайдай підкреслив, що заяви російських пропагандистів про повний контроль загарбників над містом чи про оточення Сєвєродонецька – це брехня.

Читайте також: Українські захисники приземлили російський вертоліт Ка-52 на Харківщині.

Telegram Channel