Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
«От путін – раз – і завтра помер»: Арестович спрогнозував, коли і як може закінчитися війна

Олексій Арестович.

Фото: Главком.

«От путін – раз – і завтра помер»: Арестович спрогнозував, коли і як може закінчитися війна

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович розповів, що війна може закінчитися раптово, якщо президент РФ Володимир Путін помре. Або – тривати місяцями

Водночас радник голови ОП зазначив, що активна фаза війни «завмре до зими».

Про це він сказав в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, опублікувавши в Мережі фрагмент розмови та підпис до неї, передає ТСН.

«Війна може закінчитися раптово. Смертю Путіна. Тоді Кремль розпочне торгівлю із Заходом за скасування санкцій. Супроводжуючи виведенням військ», – написав Арестович.

«Війна може закінчитися в будь-який момент. От Путін – раз і завтра помер і вона дуже швидко закінчиться. А може ще тривати місяцями – до листопада, до грудня. Роками – не знаю. Але ось так ідеально – Путін живий-здоровий, то цілком зі спалахами, з падінням і інтенсивності, з новим підняттям може ще й до наступного літа епізодичними спалахами йти», – розповів в інтерв’ю радник голови президентського офісу.

Дурні закінчуються навіть в Росії, як не дивно.

«Але активно, так щоб вже зовсім активно, вона завмре до зими. Їх не витягне ніяка економіка російська нещасна, не витягнуть нескінченні спроби хвиль мобілізації, кидання військ і так далі. Дурні закінчуються навіть в Росії, як не дивно», – зазначив Арестович.

Він також висловив переконання, що війна закінчиться перемогою України.

«Для мене перемога – кордони станом на 24 серпня 91-го. Крим треба забирати, Донбас треба забирати. Все наше. Повинна кінцева бути поставлена крапка повної справедливості – все повернули своє», – резюмував радник керівника ОП.

Читайте також: Перші німецькі самохідні гаубиці PzH 2000 вже на фронті – Резніков.

Telegram Channel