Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Арестович: Загальна мобілізація не має жодного сенсу – не можемо озброїти таку масу людей

Переможемо.

Фото Гордон.

Арестович: Загальна мобілізація не має жодного сенсу – не можемо озброїти таку масу людей

Проведення загальної мобілізації в Україні є недоцільним

Про це в інтерв'ю засновнику інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону розповів радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович.

Триває формування нових частин.

«Вона не має жодного сенсу. Ми не зможемо озброїти маси людей, яких ми призвали. Мобілізація триває і зараз, висмикують людей. Та й добровольців хапають. Запрошують – вони воюють. У мене ось двоє знайомих пішло лише цього тижня з ближнього кола. І потихеньку добирають офіцерів і солдатів певних спеціальностей, які потрібні. Не секрет, що в нас під рушницею десь 700 тис. Цю цифру називав президент. Це всіх сил оборони. А тяжкого озброєння в нас – дай бог, щоб на 120 тис. було. Решта – це піхотинці. Там, у найкращому разі автомат, гранатомет за спиною тощо. Тому їх простіше перекладати із цієї категорії, поповнюючи частини, які механізовані, серйозні, поповнюючи втрати, ніж смикати нових», – пояснив Арестович.
За його словами, водночас триває формування нових частин.
«Це теж не секрет. Тому залежно від постачання озброєння беруть людей відповідних спеціальностей. А от так, щоб разово оголосити... Як сказав хтось зі спікерів Генштабу, не чекайте хвиль мобілізації. Тому що мобілізація триває безперервно, відповідно до закону та наказу верховного головнокомандувача, її ведуть безперервно за категоріями, за окремими особами. Ось такого, коли була хвилями: перші шість хвиль мобілізації, коли разовий масовий призов, – такого, гадаю, не буде. Поступово будуть добирати, добирати людей, там, туди-сюди», – сказав Арестович.

 

Telegram Channel