Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Порошенко про рішення щодо кандидатства в ЄС: вся Україна об’єдналася заради європейського майбутнього

EP-127160B_Ukraine_Flag

Ukrainian Flag is raised at the EP building in Brussels

Philippe BUISSIN

Порошенко про рішення щодо кандидатства в ЄС: вся Україна об’єдналася заради європейського майбутнього

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав рішення Європейської Ради і наголосив, що всі країна об’єдналась заради європейського майбутнього

«Рішення Європейської Ради щодо статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі назавжди увійде у літопис української історії. Сьогодні в Україні не знайдеться жодного, хто б не працював для досягнення цієї мети. Країна обʼєдналася – і влада, і опозиція – заради протистояння ворогу, і заради європейського майбутнього», – написав Порошенко у Facebook.

«Попереду у нас всіх дуже багато роботи. Головне – перемогти, зберегти нашу національну єдність та разом побудувати нову європейську заможну демократичну Україну. Разом до Європи! Слава Україні!»

 

 «Хочу щиро подякувати всім тим, хто забезпечив цю неймовірну історію успіху. Найголовніше – слова щирої подяки та низький уклін жертовності та стійкості українського війська. Вважаю, що саме український воїн зробив найбільший внесок в сьогоднішній успіх. Хочу подякувати всім українцям, а особливо волонтерам, представникам громадянського суспільства, бо саме наша єдність, мужність та самопожертва полонили серця сотень мільйонів європейців і визначили позицію європейських політиків. Подякувати всім дипломатам за традиційно професійний і ефективний міжнародний наступ», – пише Порошенко.

«Попереду у нас всіх дуже багато роботи. Головне – перемогти, зберегти нашу національну єдність та разом побудувати нову європейську заможну демократичну Україну. Разом до Європи! Слава Україні!», – пише п’ятий Президент.

Петро Порошенко також у короткому відео потролив путіна: «Ну що, путін, знову всіх переграв? Україна — кандидат в члени Європейського Союзу! Як каже Маршак: «Что ни делает дурак, все он делает не так». Чекаємо членства в НАТО. Жму руку, обнимаю))», – іронізує Порошенко.

Telegram Channel