
Соліст Detach - Олексій Веренчик
Українські рокери «знищили» путіна (Відео)
Музичний колектив Detach презентував кліп на пісню «Кінцева»
Рокери показали, який вигляд має кінцева зупинка для всіх російських окупантів, включно із президентом росії путіним. У ролику він згорає, опинившись під прицілом зброї, інформує Бульвар Гордона.
У цьому треку - вся наша лють, і ми хочемо, щоб ви теж відчули її. І поки в нашій країні йде війна, ми будемо кричати про неї на весь світ
«У цьому треку - вся наша лють, і ми хочемо, щоб ви теж відчули її. І поки в нашій країні йде війна, ми будемо кричати про неї на весь світ. І ми хочемо, щоб ви теж кричали про неї з нами. Вони хотіли, щоб ми втратили свободу, життя і націю. Та ми все ще тут. І скільки б біди на наш вік не випало – нас так просто не зміниш, не зітреш. Слава Збройним силам України, які дають п...зди цим нелюдам», – написали музиканти.
Останні новини:
- В Україні не зафіксували випадків холери, – МОЗ.
- У центрі Луцька вручили нагороди випускникам-медалістам (Фото).
- Українців просять не поширювати інформацію про дії ЗСУ на Херсонщині: три правила.
- Погуляйко повідомив, що зараз відбувається на українсько-білоруському кордоні.
- У Кабміні розповіли, коли Україна може розраховувати на членство в ЄС.
- Волинянин може сісти в тюрму, бо зрубав два дуби на території природно-заповідного фонду.
- Білорусь може надати рф місце для військової бази біля кордонів України.
Усі новини російсько-української війни – тут.
