Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
росія вчиться на помилках, а західна зброя не швидко змінить ситуацію, – розвідка США

У Штатах вважають, що війна забере ще багато життів.

Фото facebook.com/MinistryofDefence.UA.

росія вчиться на помилках, а західна зброя не швидко змінить ситуацію, – розвідка США

Американці впевнені, що війна остаточно перейшла до стадії виснаження

Розвідка США вважає, що надана Україні зброя не зможе негайно змінити ситуацію на полі бою.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на CNN.

Ці системи поки що надсилаються як з обмеженою дальністю дії, так і з обмеженою кількістю ракет, щоб вони не були випущені на територію Росії. Крім того, російським військам вдалося знищити частину нової зброї, що постачається Заходом, включаючи гаубиці M777, під час цілеспрямованих атак.

Нові системи озброєння, нещодавно поставлені українським силам, включаючи систему залпового вогню HIMARS, негайно не змінять ситуацію на полі бою.

Джерела ЗМІ повідомляють, що Росія зробила висновки зі своїх помилок, які були допущені на ранніх етапах. Тепер РФ налагодила координацію повітряних і наземних атак, а також логістику на лініях фронту.

«Нові системи озброєння, нещодавно поставлені українським силам, включаючи систему залпового вогню HIMARS, негайно не змінять ситуацію на полі бою», - йдеться у повідомленні.

Розвідка США прогнозує великі втрати живої сили і техніки з обох сторін. 

«Американські офіційні особи вважають, що російські сили планують продовжувати інтенсивні атаки на сході, що характеризуються потужними артилерійськими та ракетними ударами, з метою виснаження українських збройних сил і рішучості НАТО з часом», - йдеться у повідомленні.

Останні новини: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel