Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Україна може втратити право проводити чемпіонат Європи з волейболу

Ще до війни були великі сумніви, чи ми зможемо його провести.

Фото із сайту sport.ua.

Україна може втратити право проводити чемпіонат Європи з волейболу

Турнір відбудеться у 2023 році

Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник повідомив, що чемпіонат Європи з волейболу у 2023 році в Україні може не відбутися. Натомість Україні можуть дати право проводити чемпіонат континенту у 2025 році, передає Спорт.юа.

«По чемпіонату Європи мені було сказано: чи зможете ви його провести? Я відповів, що ще до війни були великі сумніви, чи ми зможемо його провести.

У нас один Палац спорту. Запоріжжя? Йому не вистачає одного метру висоти, воно не проходить. Там навіть трошки по місцях [недостатньо], але по місцях можна було б закрити.

Якщо фінал у серпні, то зал потрібно було показати у липні – не 2023, а 2022 року. А у нас кінь не валявся: пройшов рік і нічого не робилося.

А тут ще й війна. Звичайно, ми виграємо цю війну, я у цьому не сумніваюся, і вони [росіяни] будуть розбиті. Але я не думаю, що країна розпочне відбудовувати волейбольні зали. Це було б дуже добре, але людям немає де жити.

Мене запитали: чи будемо ми готові, на що я відповів – не можемо гарантувати. І тоді мені сказали: «А якщо ми зробимо обмін: дамо вам 2025 рік – чи я не проти?».

Офіційно рішення буде у серпні.

Я відповів, що «за». Офіційно рішення буде у серпні. Я запитав, а як же відбір на Євро? Мені відповіли, щоб я не турбувався, у них все продумано.

Скоріш за все, чемпіонат Європи-2023 буде не в нас. У якій країні – не знаю, але гадаю, що у тій, яка проходитиме за рейтингом. А нам просто wild card дадуть, щоб ми були без відбору. Але це неофіційно.

Це, мабуть, буде у серпні на Конгресі під час жіночого чемпіонату світу у Нідерландах. І на цьому Конгресі, мабуть, і буде оголошено. Думаю, вони спеціально тягнуть, щоб дати можливість пройти нам без відбору», - сказав Михайло Мельник.

У 2022 році Україна мала приймати Фінал Чотирьох Золотої Євроліги з жіночого волейболу. Однак через повномасштабне вторгнення фінальну частину турніру проводили без господаря - півфінальні ігри провели у Чехії та Франції, а фінал - у Франції.

Читайте також: Москальський волейбольний збрід пробиває дно (Фото)

Telegram Channel