Курси НБУ $ 36.57 € 37.38
У волинському селищі зібрали 39 тисяч, які передали на купівлю авто для Захисників

Разом до Перемоги!

Фото Буга.

У волинському селищі зібрали 39 тисяч, які передали на купівлю авто для Захисників

За кошти, зібрані на благодійному марафоні в Павлівці, волонтери придбали автомобіль для бійців, які наразі захищають рідну країну в гарячих місцях бойових дій

На благодійному заході, який нещодавно відбувся в Павлівці, активісти зібрали на потреби ЗСУ понад 39 тисяч гривень. Частину цих коштів віддали луцьким волонтерам на придбання автівки військовим. Її вже купили і на днях відправлять на передову. А ще частину грошей хочуть спрямувати на покупку тепловізора.

Про це  розповіла волонтерка, жителька села Жашковичі, Тетяна Грицюк, яка й організувала марафон в Павлівці повідомляє Буг. 

За її словами, поспілкувавшись із бійцями, стало зрозуміло, що їм наразі першочергово потрібні автомобілі й тепловізори. Тож вирішила придбати саме їх. Однак, отриманих на марафоні коштів на придбання автівки не вистачило. А в луцьких волонтерів, з яким Тетяна співпрацює, саме не вистачало частини грошей на автомобіль. Тож вона вирішила додати їх. Аби спільними зусиллями придбати для ЗСУ хоча б один транспортний засіб.

«Бійцям дуже потрібні автомобілі. Адже на війні вони постійно попадають під обстріли й нищаться. А повсякчас треба перевозити поранених, зброю, військове спорядження, амуніцію, техніку й інші необхідні речі. Тепловізори теж дуже потрібні. З марафону лишилися ще кошти, то я хочу його купити. Однак, сума поки недостатня. Потрібно ще дозбирати», – зазначила волонтерка.

Допомоги потребують поранені військові, які зараз знаходяться в лікарнях Володимира і Луцька. Їм потрібний одяг: майки, фудболки, труси носки і шльопанці, та засоби гігієни: мило, шампунь, зубна паста, зубні щітки, крем до і після гоління, станочки для гоління, вологі і сухі серветки.

Тож вже цими днями на передову поїде автівка, до придбання якої долучилися і жителі Павлівської громади. Її волонтери вщент загрузять продуктами, амуніцією та іншими, вкрай необхідними для бійців речами.

Окрім цього, Тетяна закликає допомагати бійцям і усіх свідомих й небайдужих українців. Адже, згрупувавшись, ми пришвидшимо перемогу України в цій жорстокій війні.

Так, за її словами, допомоги потребують поранені військові, які зараз знаходяться в лікарнях Володимира і Луцька. Їм потрібний одяг: майки, фудболки, труси носки і шльопанці, та засоби гігієни: мило, шампунь, зубна паста, зубні щітки, крем до і після гоління, станочки для гоління, вологі і сухі серветки.

«Там знаходяться хлопці з різних регіонів України. Допомогти їм може кожний. Навіть по можливості принести в лікарню ці речі. Дивлячись на поранених, порівняйте умови, можливості і задумайтеся, що сьогодні ви можете зробити для подяки, тим хто вас захищає», – наголосила волонтерка.

Кошти для придбання найнеобхідніших речей військовим на передову, зокрема й тепловізора, можна перерахувати за реквізитами:

 

Читайте також:  Розбомблений волинський пікап на тлі «отполированных пуговиц» (Суб’єктивні замітки)

 

 

Telegram Channel