Волейбольна Україна вітає наших спортсменів!

Фото із сайту cev.eu.

Сергій Попов та Едуард Резнік повторили результат співвітчизниць Ангелини Хміль та Тетяни Лазаренко

Про це пише Спорт.юа.

Кілька хвилин тому у польському місті Білосток завершився Світовий тур з пляжного волейболу, який називається «Volleyball World Beach Pro Tour Futures». Трохи раніше ми вже повідомляли про те, що українки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко здобули срібло у жіночому турнірі, поступившись у фінальному матчі американкам Крафт та Стокман. І ось настала черга розіграти перше та друге місця чоловікам.

У вирішальному матчі зійшлися українці Сергій Попов та Едуард Резнік із поляками Заланкієвич/Флорзик.

У вирішальному матчі зійшлися українці Сергій Попов та Едуард Резнік із поляками Заланкієвич/Флорзик. До речі, з ними наші хлопці грали на груповому етапі і тоді зуміли здобути перемогу з рахунком 2:1.

На жаль, цього разу господарі майданчика виявилися сильнішими, зумівши взяти реванш. Першу партію вони виграли 21:13, а другу 21:18. Незважаючи на поразку, Попов та Резнік явно заслужили високу оцінку за свою гру. На цьому турнірі українські волейболісти виграли чотири матчі з п'яти, показавши майстерність та бойовий характер.