Курси НБУ $ 36.57 € 37.38
Поліція знайшла в приміщенні обласної ДЮСШ в Луцьку сексіграшки - ТРК «Аверс»

Обласна дитяча спортшкола діє в Луцьку на вулиці Шевченка.

Фото з відкритих джерел.

Поліція знайшла в приміщенні обласної ДЮСШ в Луцьку сексіграшки - ТРК «Аверс»

Як розповіли журналісти телеканалу, приводом до обшуку стала заява батьків кількох волейболістів до директора спортшколи щодо сексуальних домагань з боку тренера

Як стало відомо ТРК «Аверс», батьки декількох вихованців відомого тренера з волейболу Богуслава Галицького заявили про сексуальні домагання з його боку до своїх дітей. Про це вони повідомили у колективній заяві на адресу керівництва обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Поліція цю інформацію не заперечує, але й не коментує, зсилаючись на те, що до оголошення підозри коментувати щось неправомірно.

Наразі триває слідство. Сам Богуслав Галицький, якому 72 роки, перебуває в лікарні.

Наразі триває слідство. Редакції «Волині» стало відомо, що сам Богуслав Галицький перебуває в лікарні.

Сам тренер 1950 року народження, має почесні звання, зокрема Заслужений тренер України, 1988, відмінник народної освіти України, 1982, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, 1997.

 

 

 

У заяві, яку демонструють на відео, йдеться, що Богуслав Галицький систематично принижував честь та гідність дітей, а ще вчиняв до них дії сексуального характеру.

Правоохоронці одержали ухвалу суду на проведення обшуків за місцем роботи Галицького, зокрема і в бані, яка розташована в спорткомлексі, аби знайти речові докази. А знахідки виявились шокуючими – десятки фалоімітаторів, вібраторів та інші сексуальні стимулятори.

Журналісти намагались одержати коментар у самого Богуслава Галицького з приводу цього прецеденту, але його телефон наразі не відповідає.

Подробиці - у сюжеті ТРК Аверс.

 
 

Telegram Channel