Курси НБУ $ 36.57 € 37.38
Український футболіст на очах у росіян викинув у смітник купу триколорів

Як думаєте, скільки громадян курятника сказали йому хоч одне слово?

Фото із сайту segodnya.ua.

Український футболіст на очах у росіян викинув у смітник купу триколорів

Гравець «Динамо Київ» скупив усі прапорці РФ...

Гравець «Динамо Київ» та молодіжної збірної України Владислав Ванат купив всі прапорці РФ в сувенірній крамниці у Вірменії та викинув їх у смітник перед росіянами.Про це розповів коментатор Віктор Вацко розповів, інформує Новое время.

На своєму YouTube-каналі Вацко Live він уточнив, що це сталося після матчу української молодіжки проти Вірменії на виїзді, де з трибун кричали «Росія!»

На своєму YouTube-каналі Вацко Live він уточнив, що це сталося після матчу української молодіжки проти Вірменії на виїзді, де з трибун кричали «Росія!», коли вона поверталась додому.  За його словами, в аеропорту так вийшло, що гейт, до якого підходив літак збірної України, був поруч з гейтами на рейси в Сочі та Москву, а в залі очікування сиділи пасажири, які чекали на рейси туди.

 «В лаптєногих є така фішка, особливо у колгоспних лаптєногих. Вони вдягаються в якусь херню з символікою своєї країни. То футболки в кольорах дешевої зубної пасти, то курку двоголову на футболочках одягнуть. Власне, там такі летіли», — пояснив Вацко.

 

 Коментатор додав, що поруч був магазин із сувенірною продукцією, в тому числі роcійськими прапорами, де Ванат скупив всі прапорці Росії.

«Вийшов з охапкою прапорців, підійшов до смітника і на очах всіх цих пасажирів двох рейсів відкрив його і туди ці прапорці викинув. Як думаєте, скільки громадян курятника сказали йому хоч одне слово?», — задав риторичне питання Вацко.

Читайте також: Селезньов зізнався, через кого не пішов у тероборону

Telegram Channel