Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Такої медалі українці ще не мали!

Софія Лискун і Олександр Середа зараз виловлять «срібну рибку».

Фото Getty Images / Sport.

Олексій Середа та Софія Лискун (обоє на фото) здобули «срібло» чемпіонату світу в стрибках у воду з платформи 10 м

Українці отримали за свої стрибки 317,01 бала та поступилися лише Ю Дуан та Жень Цянь з Китаю, які набрали 341,16 бала.  «Бронзу» виграли американці Ділейні Шнелл та Карсон Тайлер – 315,90.

Медаль Середи та Лискун стала першою в історії для збірної України, яку вона здобула на чемпіонатах світу в цій дисципліні. Загалом це перша нагорода українських стрибунів на нинішньому чемпіонаті світу в Будапешті.

Чемпіонта світу з водних видів спорту-2022

Стрибки у воду

Синхронні стрибки

Платформа, 10 м

1. Ю Дуан – Жень Цянь (Китай) – 341,16

2. Софія Лискун – Олексій Середа (Україна) – 317,01

3. Ділейні Шнелл – Карсон Тайлер (США) – 315,90...

Софія Лискун і Олександр Середа зараз виловлять «срібну рибку». Фото Getty Images / Sport.

Загалом на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в Угорщині збірна України вже здобула 10 медалей.

Рівнянин Михайло Романчук виграв «бронзу» в плаванні на 5 км у відкритій воді та на дистанції 800 м вільним стилем.

Дві золоті та п’ять срібних медалей українки виграли у змаганнях з артистичного плавання.