Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
лукашенко заявив, що участь білорусів у «спецоперації» росії визначена давно

Волинь-нова

лукашенко заявив, що участь білорусів у «спецоперації» росії визначена давно

Диктатор зазначив, що у перший день нападу рф на Україну він нібито сказав, що «нікому не дозволить стріляти в спину російській людині»

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що у союзі рб та рф вже давно створено єдину армію, і що він «давно визначив» участь білорусі у війні проти України.

Про це він заявив на церемонії покладання вінка у меморіальному комплексі «Курган Слави» з нагоди Дня незалежності білорусі 3 липня

«Ми єдина країна, яка підтримує росіян у цій боротьбі. Ті, хто нам дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз із російською федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу – союзну державу. Де в союзі два незалежні народи.

За словами диктатора, білоруси «зайняти оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити цього удару в спину росіянам з боку натовських військ».

І що вони не знали, що у нас створено вже давно у союзі білорусі та росії єдине угруповання збройних сил? Фактично єдина армія. Ви ж це все знали, то чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були і будемо разом із братньою росією. Наша участь у «спецоперації» визначена мною давно», – сказав диктатор.

За його словами, білоруси «зайняти оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити цього удару в спину росіянам з боку натовських військ».

лукашенко вважає, що НАТО збільшило чисельність збройних сил у Східній Європі «вдесятеро… щоб воювати». А білорусі, за його словами, «треба вистояти… та перемогти».

Нагадаємо, раніше лукашенко звинуватив Україну в запуску ракет по території білорусі та наказав своїм військовим «взяти на приціл» центри ухвалення рішень у столицях противників мінська.

Telegram Channel