Курси НБУ $ 36.57 € 37.38
Українці можуть ввозити без сплати мита й податків електромобілі

У них з пальним проблем немає.

Фото: ukr-prokat.com.

Українці можуть ввозити без сплати мита й податків електромобілі

Електромобілі можуть завозитися в Україну без обмежень і без сплати податків

«В принципі, як альтернативу, ми залишили абсолютно без оподаткування, без мита, без ПДВ електроавтомобілі… Таким чином електромобілі можуть завозитися в Україну без обмежень і без жодних платежів, сплат податків. Знову ж таки, вони можуть реєструватися через «Дію», - сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю LB.ua, передає Укрінформ.

За його словами, таким способом влада стимулює і просить громадян переходити на електротранспорт, що значно краще і з точки зору екології, і з точки зору наявності більших електроенергоресурсів. «Ми стикалися вже з паливною кризою після того, як росіяни розбивали наші сховища, наші нафтопереробні підприємства, навіть автозаправні станції. Тому електромобілі – це пріоритет, і ми політично даємо такий сигнал і формуємо можливість», - додав прем’єр.

Таким способом влада стимулює і просить громадян переходити на електротранспорт, що значно краще і з точки зору екології, і з точки зору наявності більших електроенергоресурсів.

Водночас Шмигаль підкреслив, що гуманітарна допомога для фронту у вигляді пікапів або джипів і надалі не оподатковуватиметься.

«Ми ж не забороняємо ввозити гуманітарну допомогу для фронту у вигляді пікапів або джипів, вони і далі не оподатковуються. Тобто, якщо для фронту ми веземо дизельний або бензин-автомобіль, він також не підлягає оподаткуванню ні ПДВ, ні митом. Він заїжджає як гуманітарка. Тому всі можливості для фронту у нас відкриті, як і було раніше», - сказав глава уряду.

Читайте також: «В Україні можуть дозволити виїжджати за кордон ще деяким категоріям чоловіків: перелік«.

Telegram Channel