Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Чорному морі знайшли чотирьох мертвих дельфінів: еколог пояснив, чому масово гинуть тварини

Жах...

Фото: novyny.live.

У Чорному морі знайшли чотирьох мертвих дельфінів: еколог пояснив, чому масово гинуть тварини

В Національному природному парку «Тузлівські лимани» на берег викинуло одразу чотирьох дельфінів. За час військових дій в Чорному морі загинуло не менш ніж три тисячі дельфінів

Наразі велика територія Національного парку «Тузлівські лимани» закрита через військові обмеження. Однак на відкритій території чи не щотижня знаходять мертвих дельфінів.

«Від ворога гинуть не тільки люди, продовжують гинути найрозумніші істоти Чорного моря — дельфіни. В Національний природний парк «Тузлівські лимани» знову знайдено три загиблі дельфіни-азовки, а неподалік від нацпарку знайдено дельфіна-білобочку», — повідомив еколог Іван Русєв, передають НовиниLive.

Причина їх масової гибелі за словами експертів - вибухи, саме вони руйнують навігаційну систему тварин.

«Дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів суден, що виводить з ладу їх органи навігації та ехолокації. Страждають дельфіни також і від потужних вибухів у час бомбардування, яке продовжується вже декілька днів підряд. При уражених органів навігації й слуху, дельфіні не можуть застосувати ехолокацію, тобто вони стають фактично «сліпими». В результаті вони потрапляють на усілякі перешкоди, зокрема й міни», — йдеться в повідомленні Івана Русєва.

Причина їх масової гибелі за словами експертів - вибухи, саме вони руйнують навігаційну систему тварин.

Як додав еколог, для відновлення популяцій дельфінів після перемоги необхідно швидко створити в Північно-Західній акваторії Чорного моря заповідник чи національний природний парк.

Нагадаємо, востаннє на березі Одеси мертвого дельфіна знаходили 24 червня. Крім нашого регіону, мертвих морських ссавців знаходять на берегах Болгарії, Румунії та усього чорноморського узбережжя.

Читайте також: чому росія активізувала обстріли й гатить з ракет для ядерних ударів.

Telegram Channel