Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Травесті-діва Монро зізналася, чи отримувала повістку

Монро.

Фото: ТСН.

Травесті-діва Монро зізналася, чи отримувала повістку

Українська травесті-діва Монро розповіла, чи піде воювати і зізналася, що вона підлягає призову

Так, відома українська травесті-діва Монро у YouTube-програмі «Це ніхто не буде дивитись» зізналася, що підлягає призову, втім повістку вона ще не отримувала, передає ТСН.

Знаменитість поділилася, що вона б і пішла воювати, втім її не візьмуть і пояснила, чому:

«По-перше, мене не візьмуть за медичними показниками. Я піду далі, на медкомісію і буде огляд у психіатра. З діагнозом «трансгендерність» в армію не беруть. Я не зверталася до психіатра для отримання довідки про трансгендерність», - сказала Монро.

Вона поділилася, що не взяла раніше цю довідку, бо «жила у бульбашці» і її влаштовувала її біологічна стать:

«Мене влаштовувала моя біологічна стать, мене влаштовувало те, що за документами я чоловік, але у соціальній площині я живу як жінка. Мене це влаштовувало. Але війна нагадала, що ми живемо в бінарній гендерній системі», - зазначила травесті-діва.

З діагнозом «трансгендерність» в армію не беруть.

Однак Монро зауважила, що є багато способів як вона може допомогти армії:

«Якщо доведеться воювати, я буду працювати в генштабі, я буду працювати у тилу. Є купа інших професій не бойових посад. Я можу працювати з дому, я можу працювати з комп'ютера. Є багато сфер, в яких я можу працювати на армію», - пояснила знаменитість.

Окрім того, вона прокоментувала й питання про виїзд трансгендерних людей за кордон. Зокрема, першою це питання підняла Зіанджа, ексБорис Апрєль, яку не хотіли випускати з країни:

«Вона зневажливо поставилася до закону. З чоловічими документами вона вирішила виїхати за кордон. За законом це неможливо. Треба було звернутися до військкомату. Пройти комісію. Спочатку треба було звернутися до правозахисних організацій, проконсультуватися у адвоката. У людей, які б чітко проговорили порядок дій і за законом виїхати. Знятись з обліку і все», - зазначила Монро.

Також вона поділилася, що знаючи цю процедуру і маючи можливість виїхати, вона цього робити не стане.

«Я не планувала виїжджати за кордон і не планую. Я мріяла жити на океані в Португалії. Я планувала десь за 3-5 років туди приїхати, зробити це свідомо, підготуватися. У такий спосіб. Війна почалася і я тікаю з України… Я так не хочу. Я почуваюся в Україні більш-менш безпечно. Я не хочу жити з усвідомленням того, що російська армія змусила мене покинути дім», - наголосила Монро.

Читайте також: Суд ухвалив вирок парі, яка привселюдно кохалася на пляжі в Одесі.

Telegram Channel