Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Новинський відмовився від мандата нардепа

Вадим Новинський.

Фото: pravda.com.ua.

Новинський відмовився від мандата нардепа

Написав заяву на складання мандата, бо вирішив зосередитись на гуманітарних проєктах

Бізнесмен та політик Вадим Новинський у зв'язку з війною та окупацією Маріуполя вирішив скласти повноваження народного депутата України.

Про це пише Українська Правда пост Вадима Новинського у фейсбуці.

«У 2019 році мені надали довіру виборці міста Маріуполя, інтереси яких я представляв у Верховній Раді України протягом 3 років. Це був плідний час спільної роботи. Разом із міською владою міста Маріуполя ми реалізували багато проєктів, які вимагали законодавчої підтримки та злагодженої взаємодії з урядом. І в нас це вийшло. Маріуполь став одним із центрів зростання в Україні, прикладом самоврядування, та містом із високим рівнем життя. То справжній зразок того, яким міг би стати весь мирний Донбас. Якби не війна... Багато з того, що було зроблено, знищено війною. Значна частина моїх виборців вимушено покинула рідне місто», – написав він. 

Новинський заявив, що протягом усього цього часу він займався і продовжує займатися проблемами громадян, які постраждали від бойових дій, – і не лише маріупольців.

Новинський заявив, що протягом усього цього часу він займався і продовжує займатися проблемами громадян, які постраждали від бойових дій, – і не лише маріупольців.

За словами політика, ініційований ним Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці направляв до Маріуполя та інших населених пунктів України гуманітарну допомогу та медикаменти – і виступав у цій справі спільно з Українською православною церквою (Московського патріархату – ред.).

«У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час та обставини диктують інші пріоритети. Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів», – написав Новинський.

Читайте також: «У рашистів істерика від кількості вбитих: перехоплення СБУ (Аудіо)»

 

Зазначимо, Новинський пообіцяв особливу увагу приділяти проєктам «післявоєнного економічного відродження України як країни індустріальної, високотехнологічної та високоосвіченої».

«Упевнений, що у цій практичній роботі я можу принести більше користі для України загалом та для людей, які підтримали мене у 2019 році», – пояснив він.

Новинський заявив, що його команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями «швидкої допомоги», медичними препаратами, продуктами харчування.

«Попереду – реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури, нові проєкти, які забезпечать людям нові робочі місця», – додав він.

Новинський додав, що після війни допомагатиме відродженню Маріуполя «усіма силами і в міру своїх можливостей».

Вадим Новинський – позафракційний, у минулому член уже забороненої партії «Опозиційний блок», ще раніше – член «Партії регіонів». Він був народним депутатом кількох скликань. Новинський є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг» та власником блокувального пакету компанії «Метінвест».  Також Новинський є меценатом і протодияконом УПЦ МП (Російської православної церкви в Україні). Він створив благодійний фонд «На честь покрови пресвятої Богородиці».

Telegram Channel