Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Міносвіти роз'яснило, як навчатимуться школярі та студенти з 1 вересня

Персонал шкіл має пройти навчання з надання домедичної допомоги.

Фото Главком.

Міносвіти роз'яснило, як навчатимуться школярі та студенти з 1 вересня

Школа має бути оснащена безпечними укриттями для усіх учнів

Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня. Проходитиме він з низкою особливостей з урахуванням воєнного стану. Про це йдеться в указі про новий навчальний рік, повідомляює «Главком» з посиланням на Міністерство освіти та науки.

У класах та коридорах шкіл, які навчатимуть дітей офлайн, мають позначити шляхи евакуації.

Перш за все, якщо навчання відновлюватимуть в офлайн форматі, школа має бути оснащена безпечними укриттями для усіх учнів. Якщо ж сховища замалі, тоді навчальний заклад має розробити змішану форму навчання. Наприклад, лекції або теоретичні заняття проводити онлайн, а практичні – безпосередньо в школі.
У міністерстві радять проводити заняття для учнів початкових класів переважно офлайн. Але форма може змінюватися впродовж навчального року в залежності від безпекової ситуації. Для дітей, які мають вади слуху чи зору, мають додатково перевірити доступність системи сповіщення.
У класах та коридорах шкіл, які навчатимуть дітей офлайн, мають позначити шляхи евакуації. Безпосередньо в укритті повинні бути запаси води та медикаментів, а також під'єднаний Wi-Fi для проведення занять.
Додатково персонал шкіл має пройти навчання з надання домедичної допомоги.

Telegram Channel