Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Цінні папери: Притула розповів, за що він та його сім'я живуть під час війни

Сергій Притула.

Фото Гордон.

Цінні папери: Притула розповів, за що він та його сім'я живуть під час війни

Український волонтер та ведучий Сергій Притула в інтерв'ю, яке 12 липня опублікували на сайті проєкту «Вікна», розповів, як йому вдається забезпечувати себе та сім'ю під час війни

«Дуже багато років я був одним з найбільш оплачуваних телеведучих країни. Крім цього, в мене було власне комедійне шоу і, м'яко кажучи, я достатньо заощадлива людина, і подушки, яка в мене була накопичена, мені, я сподіваюся, вистачить», – розповів він.
Ведучий також зізнався, що торік частину сімейного бюджету інвестував у цінні папери, пише Гордон.

Кілька разів на рік мені приходять чималі дивіденди.

«Кілька разів на рік мені приходять чималі дивіденди, які дозволяють мені утримувати себе, свою родину, мамі допомагати й на волонтерство донатити», – резюмував він.
За словами Притули, гроші, які надходять до його благодійного фонду, спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання для українських захисників. Волонтер наголосив, що єдині, хто отримує зарплату у фонді, це його директор Ганна Гвоздяр та бухгалтер.
«А якщо мені треба перекрити якісь питання по операційці чи фінансово якось підтримати людей, які лишилися з нами, то для цього є така штука як «комунікація з бізнесом». Є низка бізнес-структур, які нам люб'язно допомагають ось у цьому напрямку», – зізнався Притула.

Telegram Channel