Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
У Горохові затвердили детальний  план території, на якій з недобудованої лікарні облаштують житло

З недобудованої лікарні планують зробити житло.

Волинь-нова

У Горохові затвердили детальний план території, на якій з недобудованої лікарні облаштують житло

На позачерговій сесії Горохівської міської ради депутати злагоджено розглянули життєво важливі питання для громади

На 25-му сесійному засіданні головував голова Горохівської міської ради Віктор Годик. В ньому взяли участь 23 із 27 депутатів. До роботи приступили, пройнявшись по-родинному горем депутата Горохівської міської ради Геннадія Кудрі. Після важкої хвороби передчасно померла дружина пана Геннадія. Йому висловили щире співчуття.

 

 - Кожне з одинадцяти питань порядку денного було по-своєму важливим. У воєнний час маємо мудро розпоряджатися грошима. Наскільки це можливо, будемо виконувати заплановане й допомагати ЗСУ в боротьбі з ворогом, - вважає лідер територіальної громади Віктор Годик й уже вкотре адресує вдячність депутатському корпусові за злагоджену роботу.

 

 Завдяки розумінню важливості ситуації депутати одноголосно проголосувала за виділення більше 1 млн гривень для КП «Горохівська багатопрофільна лікарня» на енергоносії й придбання нового операційного стола та лампи (260 тис.грн).  Кошти скерували на потреби територіальної оборони,  військових частин та Волинського прикордонного загону. При цьому багато фінансової і організаційної уваги присвятили потребам освіти та культури, заходам захисту населення і територій Горохівської міської ради від надзвичайних ситуацій. Понад 1 млн грн скерували освітянам на заробітну плату.

Саме на цій ділянці з колишнього недобудованого лікарні облаштовують два багатоквартирні будинки. 

За словами секретаря Горохівської міської ради Наталії Ковальчук, так само виважено було затверджено детальний  план території за адресою: м, Горохів, вулиця Паркова, 22. Саме на цій ділянці з колишнього недобудованого лікарні облаштовують два багатоквартирні будинки. 

Депутати скрупульозно обговорили й одностайно проголосували за зміни в головному фінансовому документі громади – бюджеті, а також підтримали два депутатські звернення Юрія Мудрака. В них йшлося про заборону продажу піротехнічних засобів і їх використання на території Горохівської територіальної громади та обмеження в русі транспортних засобів, що створюють надмірний шум.

За словами Віктора Годика, Горохівська територіальна громада живе і працює на перемогу.

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Фото Володимира БРАТЧУНА.

Читайте також на volyn.com.ua: «Пенсіонерка із села приїхала в Горохів і обікрала магазин​».

Telegram Channel