Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Один окоп на двох : історія мобілізованих батька і сина з Волині, які разом служать у Нацгвардії

Перемога неодмінно буде за нами!

Фото: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.

Один окоп на двох : історія мобілізованих батька і сина з Волині, які разом служать у Нацгвардії

Батько і син – два Артури – окрім спільного ім’я, мають спільну мрію: вибити раз і назавжди російського ворога з української землі

Батько і син разом служать в одній з частин Національної гвардії України. У них є спільна мрія, спільний окоп на позиціях і навіть називаються вони однаково – обидва чоловіки мають ім’я Артур.

Їхню історію розповіли на фейсбук-сторінці військової частини 1141 Нацгвардії України м. Луцьк. 

Як розповів 52-річний Артур, рішення про службу прийняв, коли проводжав сина на війну. «Поцікавився чи беруть таких, як я служити, чи ні... і теж став військовим, – розповів чоловік.

Волинянин також додав, що війна, яку розв’язала росія проти нас – зовсім не жарт.

«Росіяни абсолютно цинічний і безжальний народ, який нищить все і всіх на своєму шляху. А наше завдання – захистити своє, рідне. Війна згуртувала нас і ми вже не зупинимося до остаточної перемоги», – зазначив нацгвардієць.

Потім переїхав у Польщу на роботу. А коли почалася війна, повернувся в Україну, аби захищати рідну землю. 

Тепер він завжди поруч з 28-річним сином Артуром, який раніше відслужив строкову службу. У 2015 році захищав Маріуполь від російських окупантів. Потім переїхав у Польщу на роботу. А коли почалася війна, повернувся в Україну, аби захищати рідну землю. 

«Минулого року взагалі вирішив лишитися у Польщі, відкрити власну справу. Та війна повністю змінила мій світогляд. Не хочу уже повертатися туди. Після нашої перемоги у рідній Україні буде багато роботи. Нам власними руками доведеться цеглина за цеглиною все відбудовувати. Для цього потрібні руки і мої готові до важкої праці», – розповів Артур-молодший.

Читайте також: «росіяни лежать в купі гною, привикають, – волинський парамедик на фронті (Відео)»

Telegram Channel