Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
«Філіал психлікарні»: соцмережі висміяли росіянина на космічній станції

російський сегмент МКС все менше нагадує науковий центр.

Фото: Главком.

«Філіал психлікарні»: соцмережі висміяли росіянина на космічній станції

Космонавт, в оточенні радянської символіки, привітав росіян з днем пам'яті царської сім'ї

російський космонавт Олег Артем'єв, який зараз має займатися наукою на борту Міжнародної космічної станції, вирішив нагадати своїм співвітчизникам про духовне.

«З нами на борту знаходиться ікона небесної покровительки вашого міста – святої великомучениці Катерини, яку, я сподіваюся, після повернення на Землю ми разом з моїм екіпажем вручимо в руки тому, хто доручив мені таку місію, – митрополиту Євгенію. А через нього – і всім єкатеринбуржцям. Свята Катерина – це прекрасний піднесений символ уральської столиці. Під її покровом Єкатеринбург став містом добрих, освічених, енергійних і талановитих людей, що динамічно розвивається. Божої допомоги всім нам, з прийдешніми святами і до швидкої зустрічі», – сказав він.

Чоловік також привітав росіян з днем пам'яті царської сім'ї. Але глядачі зауважили, що Артем'єв робить це на фоні радянської символіки, тобто країни, яка і вбила царську сім'ю

Чоловік також привітав росіян з днем пам'яті царської сім'ї. Але глядачі зауважили, що Артем'єв робить це на фоні радянської символіки, тобто країни, яка і вбила царську сім'ю. Крім того, більшість глядачів задаються питанням «Для чого на космічній станції стільки ікон?» та «як вони взагалі пронесли у космос стільки зайвого вантажу?».

Ну а українські глядачі обурились, що в російському сегменті МКС досі висять прапори так званих «ЛНР» і «ДНР».

Джерело: Главком.
Telegram Channel